Svatební den beru jako velkou událost. Od roku 2010 se věnuji převážně dokumentární a filmové tvorbě. Miluji bezprostřednost, což se odráží i v mých videích v Karviné a okolí.

Proč právě já?

 • osobní přístup
 • nezapomenutelné okamžiky nelze opakovat a dobře si to uvědomuji
 • jsem na svatbě pro vás a ne vy pro mě
 • nenucené a hlavně pohodové natáčení
 • první výsledek již na svatbě, nejpozději do týdne
 • dobré počasí chodí se mnou po svatbách v 99,9%

Co získám?

 • předsvatební setkání (Praha, Brno, Olomouc, Znojmo, Zlín, Ostrava, Opava)
 • jeden nebo dva kameramané
 • vždy 1 minutový trailer, klip do 5 minut, 10 až 30 minutový film
 • od rána třeba až do rána, bez kompromisů
 • dron
 • celá ČR

Ukázky svatebních videí nejenom s hudbou

Co o mě říkají?

 

Svatební kameraman Your Life Video: Martin Lysek

Lucka a Tom

Když jsem přišla poprvé za manželem s nápadem, že by bylo super mít ze svatby video, manželova první reakce bylo rezignované "no dobře no". Ale už po první schůzce s Martinem bylo jasné, že je v tomto oboru opravdový profík, který si nás svým milým a vstřícným přístupem získal a všechen ostych šel u manžela rychle stranou. Z našeho svatebního dne máme profesionálně zachycené jedinečné okamžiky a člověk má z nich úplně jiné pocity než z fotek. Pokud někdo váhá, jestli si pořídit svatební video, tak vřele doporučujeme, za nás to byla ta nejlepší investice co se svatebního dne týče. Martin Vás svou práci a přístupem určitě nezklame!

 

Jindřich Nejedlý - svatební fotograf

S Martinem se známe už skoro 10 let. Je to jeden z nejpohodovějších svatebních kameramanů a můžu za něj dát ruku do ohně. Za ty roky za sebou máme neskutečné množství společných svateb a projektů, které jsme měli možnost dělat, a vždycky to byla radost.
Jestli nás někdy zažijete naživo dohromady, tak neberte vážně všechny ty vtipy, které na sebe chrlíme, po těch letech přerostl vztah z kolegů na přátele a neskutečně si tak užíváme každé společné natáčení/focení.
Nicméně zpět ke svatebnímu videu - Marťas navíc nejenom, že udělá klip/film, ale zvládne vám ukázku pustit ještě přímo večer na svatbě, což se často nevidí. Takže za mě Your Life Video rozhodně doporučuji
 

Terka a Tom

Za nás to bylo to nejlepší rozhodnutí! Martina jsem si vyhlédla podle jeho tvorby a rozsáhlé škály nabídky.. Za nás s manželem můžeme říct že opravdu nám není líto jediné koruny .. Martin je fakt profík na úrovni, o kterém ani nevíte, že je tam, vůbec nic nenarušuje a vše jde velmi přirozeně, na schůzce s námi vše probral, zajímal se o detaily. V den svatby si krásně pohrál s prostředím a díky tomu budeme mít nezapomenutelné živé vzpomínky na fantastickém videu ... děkujeme a vřele doporučujeme
 

Karolína a Jiří

Musím se přiznat, že jsem hodně váhal, zdali investovat takové peníze do svatebního videa. Po shlédnutí videa jsem měl jasno.

Fotografové se můžou zahrabat! Žádné fotky nevystihnou svatební den tak, jako Martinovo video. To video není žádná čančárna. Krásně a přirozeně zachytí celý den D bez zbytečného herectví.
Navíc o kameramanovi vůbec nevíte! Ten člověk je neviditelný, avšak vždy na správném místě se svou kamerou. A navíc, jeho zkušenosti krásně doladí s jeho přesnými připomínkami Váš svatební plán.
Musím říci, že po shlédnutí videí které nám vytvořil jsem nemohl uveřit, že lze tak emotivně, přesně a obsáhle zaznamenat a sestříhat svatební den do tak "krátkých" videí. Krátké video o délce cca 5min působí jako jednominutový trailer nadupaný vším podstatným! woww! Dá se koukat stále a stále dokola... Pokaždé překvapí jiným detailem.
Delší video je pak plné krásných momentů které utvořili krásný svatební den.

Úvodní schůze byla úžasná, tam se vše totiž domluví. Komunikace před i po svatbě perfektní. Krásný bonus je i hrubý materiál, který je dlouhý, nekoukatelný , ale jsou v něm památeční momenty.

Více recenzí naleznete na mé Facebook stránce nebo Google profilu.

Nezávazná poptávka

Zpracování osobních údajů

Pro úspěšné využívání služeb, které tato webová stránka nabízí, v některých případech potřebujeme zpracovávat osobní údaje uživatelů.
Toto zpracovávání podléhá nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Známé také jako "GDPR".

Služby využívající osobní údaje

Uvedené osobní údaje zpracováváme pouze pro účely níže popsané. Osobní (ani žádné jiné) údaje nezpracováváme pro potřeby cíleného nabízení zboží nebo služeb. Osobní údaje neprodáváme ani neposkytujeme třetím stranám. Souhlas považujeme za platný do jeho odvolání, viz níže.

Odběr novinek e-mailem

Pro využívání služby odběru novinek e-mailem (abonentní systém) potřebujeme znát Vaši e-mailovou adresu. Tento údaj neuvádíme veřejně a slouží pouze pro potřeby odesílání e-mailů s novinkami.

Webové formuláře

Při odesílání webových formulářů na této webové stránce ukládáme Vaši e-mailovou adresu jako kontaktní údaj pro odpovědi. Tento údaj neuvádíme veřejně.
Webové formuláře mohou pro úspěšné odeslání požadovat další osobní údaje. V takových případech tyto údaje zpracováváme pouze pro potřeby vyhodnocení formuláře a neuvádíme je veřejně.

Odvolání souhlasu

V případě, že si budete přát odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů, kontaktujte pověřence pro ochranu osobních údajů.

Smluvní strany

Správcem a zpracovatelem těchto osobních údajů je společnost Moravia Media production s.r.o., Dlouhoveská 437/30a, 748 01 Hlučín, IČ: 293 93 159, www.lysekmedia.cz.