Co o nás říkají?

Hanka a Roman

hankaroman

Měli jsme to štěstí, že jsme si z mnoha kameramanů vybrali právě Martina. Díky němu se můžeme opět vrátit do jednoho z nejdůležitějších dnů v našem životě, znovu prožít krásné chvíle a vychutnat si každý zachycený okamžik našeho svatebního dne.
Martin odvedl skvělou práci, od počáteční domluvy, co je pro nás důležité, co si přejeme mít zachyceno, jakou hudbu bychom si přáli, až po to, co může doporučit a co ne.
Natáčení bylo velmi přirozené, brzy jsme si na sebe zvykli a kameru přestali naprosto vnímat. Stal se naplno součástí našeho svatebního dne jako host – kamarád a ne jako cizí člověk stojící za kamerou.
Svatební video i film jsou profesionální, citlivě mapují celý náš den a my máme díky tomu krásnou památku na celý život.
Martine, díky, můžeme tě jenom doporučit a jsme moc rádi, že jsi tam byl s námi právě ty.

Petra a Viktor

petraviktor

Spolupráce s Martinem byla od počátku perfektní. Při schůzce jsme řekli naši představu, ke které Martin přidal své postřehy a zkušenosti. Výsledkem byla naprostá spokojenost s videem, kdy byly nejen zachyceny podstatné okamžiky svatebního dne, ale také určité střípky, které dokreslovaly celý nezapomenutelný den. Můžeme jedině doporučit!

Míša a Honza

misahonza

Svůj den jsme si velmi užili a to nejen díky naší rodině a přátelům, ale i díky Martinovi. Hodně jsme uvažovali, zda má cenu mít ze svatby video, a s odstupem času musím říct, že opravdu má. Fotky jsou sice krásné, ale nezachytí sílu okamžiku. Nejsou schopné vás tak živě vrátit do oné chvíle, jako právě video. A za zhotovení úžasného svatebního klipu bychom chtěli poděkovat právě Martinovi. Zachytil náš svatební den dokonale a vyšel nám vstříc ve všem. Teď se kdykoliv můžeme vrátit do minulosti a znovu si náš den D prožít. Moc děkujeme!

Terka a Mira

terkamira

Pokud někdo přemýšlí, zda se vyplatí investovat do natočení svatebního dne, tak s klidným svědomím můžeme říci, že určitě ano. A pokud někdo přemýšlí, jestli právě Martin je vhodný kandidát na kameramana Vašeho svatebního dne, tak i tady musíme jen souhlasit. Fotky ze svatebního dne jsou úžasná památka, ale bohužel nedokáží člověka vrátit přímo do té atmosféry toho dne. Musíme říct, že jsme měli opravdu štěstí, že jsme na natrefili právě na Martina. Od první komunikace jsem věděla, že je to trefa do černého, a při osobním setkáním se mi má intuice jen potvrdila.
Marťa pojal natočení svatebního dne originálně, po svém, a i přesto se mu podařilo ho přesně vystihnout. Svatební videoklip se skládá ze všech důležitých momentů, které jsme za ten den zažili. Videoklip je zpracovaný tak, že když si jej pustíme, vrátí se nám ta atmosféra, pocity a zážitky, a máme pocit, jakoby to bylo právě včera, kdy jsme se vzali. Moc Ti Marťo děkujeme, byl jsi skvělý a přejeme hodně štěstí a pracovních úspěchů.

Barča a Kuba

barcakuba

Výběr svatebního kameramana byl pro nás velice důležitý. Nic nezachytí Váš velký den tak dokonale jako právě video. Po krátkém hledání a také doporučení jsme dostali kontakt právě na Martina. Prohlédli jsme si jeho tvorbu a domluvili schůzku. Pokud hledáte spolehlivého, kreativního a přátelského profíka, Martin je ta správná volba. Martin nás provázel celým svatebním dnem, od rána až do večera, zachytil ty nejkrásnější momenty, a přitom jsme o jeho přítomnosti vlastně nevěděli. Celý den pršelo, ale díky jeho obětavosti a profi přístupu nebyl žádný problém pořídit záznamy z venku. Výsledkem je nádherný svatební videoklip, film a také naše přátelství. Martina vřele doporučujeme!

Radka a Vítek

radkavitek

S Martinem jako kameramanem našeho svatebního dne jsme byli velice spokojení. Jeho přístup je velmi profesionální, ale současně přátelský. Martin byl otevřený všem našim představám, předem jsme se sešli a v klidu probrali, jaký bude průběh svatebního dne a jaké jsou možnosti natáčení tak, aby výsledné video co nejvíce naplnilo naše očekávání. V průběhu dne dokonale splynul s prostředím, díky tomu se mu podařilo zachytit veškeré důležité momenty a detaily. Výsledek naše očekávání předčil a z videa doslova čiší atmosféra, emoce a my si tak rádi občas tyto krásné momenty našeho dne připomeneme.

Denisa a Ondra

denisaondra

Martin je moc příjemný, fajn kluk, který nás provázel celým svatebním dnem a nezkazil žádnou legraci. Je to profesionál. Ví, kde být, aby natočil vše potřebné a přitom zůstal nenápadně v pozadí. Výsledné video je přesně podle našich představ. Je v něm vše podstatné, ale není přehnaně zdlouhavé a perfektně zachycuje atmosféru celého dne. Jsme moc rádi, že jsme si pro zajištění videa zvolili spolupráci s Martinem.

Eva a Honza

evaahonza

Na svatbu jsme oslovovali několik kameramanů, ale zaujal nás až Martin. Jeho videa nejsou „umělá“ a přestrojená. Před natáčením jsme měli schůzku, kde jsme si řekli naše představy apod. Na samotné svatbě natáčel Martin od rána až do noci. Odešel až po společné domluvě. Zpracoval nám nejen videoklip a film, ale poskytl nám i veškerý natočený materiál, který pořídil ten den. Martin je odborník, profesionál a super člověk.

Vendula a Roman

vendularoman

Fotky ze svatby jsou krásné a zachytí dokonalost okamžiku, nicméně nejsou schopny člověka tak živě vrátit do oné chvíle jako video. A to se Martinovi a jeho kolegovi maximálně povedlo. Klip, co nám dělal, je nádherný. Ale to, jak zachytil a následně seskládal střípky těch nejdůležitějších okamžiků, a hlavně celého našeho svatebního dne, je prostě úžasné. Vyšel maximálně vstříc všem přáním. Vše zpracoval tak dokonale, že když se koukáme na klip, tak si s manželem vždy připomeneme ty pocity, které jsme prožívali. A taky je fajn vidět, co se dělo kolem. Zkrátka a dobře můžeme Martina jen a jen doporučit, protože není lepší investice než do videa. Za 10 let nikdo nebude vědět, jaký byl dort, ale videem si lze takto uchovat vzpomínky navždy. Martin je navíc profesionál každým coulem, umí poradit, zároveň chápe, jak důležitý den to pro jeho klienty je, a taky se tak chová. PS: ani jsme nevěděli, že nás točí.

Karin a Honza

karinhonza

Chtěli bychom touto cestou ještě jednou poděkovat Martinovi, že s námi strávil Náš den. Je to skvělý kameraman a úžasný člověk. Díky tobě si můžeme náš dokonalý svatební den kdykoliv připomenout v tom nejkrásnějším provedení! Doporučuji všem!

Petra a Alex

petraalex

Martina jsme si vybrali na základě jeho předešlých videí. Přáli jsme si zachytit náš svatební den trochu z jiného úhlu. Martin naše požadavky splnil do puntíku, i když to s námi nebylo vůbec snadné. Při práci byl Martin klidný, spolehlivý a obětavý pro správný záběr "skočit" kamkoli. Video a spolupráce na něm předčila naše očekávání, moc děkujeme.

Sabča a Jirka

sabcajirka

I my jsme měli to štěstí a natrefili jsme na Martina. Pokud někdo zvažuje, zda má cenu mít ze své svatby svatební video, tak věřte, že má. Spolupráce s ním byla více než profesionální. Jeho přístup je přátelský, umí zachytit veškeré emoce a okamžiky svatebního dne.
Naše svatební video je opravdu pohádkové a šité nám doslova na míru. Máme nádhernou vzpomínku na tento den. Děkujeme.

Gabriela a Kuba

gabrielakuba

Úžasný, vřelý a zároveň profesionální přístup Martina k natočení našeho svatebního videa. Můžeme jen a jen doporučit. Před naším dnem D jsme se bez problémů dohodli na našich představách, i změna titulní písně na poslední chvíli nebyl žádný problém. Během našeho svatebního dne Martin spolu s fotografem vytvořili skvělou profesionální dvojici, díky níž jsme se i my introverti uvolnili a vznikly tak krásné záběry. Musíme také ocenit práci při zpracování natočených materiálů - nevybrali jsme si zrovna typickou píseň a sestříhaný výsledek nás i naši rodinu a blízké uchvátil. Celý náš den i jeho atmosféru se ve výsledku podařilo až neuvěřitelně realisticky zachytit. A za skvěle odvedenou práci patří velké poděkování Your Life Video.

Eva a Honza

evahonza

Jsi 'Pan kameraman' a my ti děkujeme, že jsi náš velký den zvěčnil tak krásně a s citem. Vždy, když se na video dívám, tak se dostanu do atmosféry, která byla nezapomenutelná, zachytil jsi ty neopakovatelné momenty a dokonale je zpracoval. Děkujeme s manželem i celou rodinou za profesionalitu, přátelské jednání a pohodovou spolupráci. Jsi vážně perfektní a vřele doporučujeme, opravdu jsme měli štěstí, že jsme tě našli.

Denisa a Martin

denisamartin

Martin naprosto profesionálně zachytil náš nejkrásnější den v životě! Když se na naše svatební video díváme, přijde nám, jako bychom tak tento den zažívali znovu a znovu. Moc za všechno děkujeme, především za skvělou domluvu, spolupráci, přátelskou atmosféru a především památku, kterou díky Martinovi budeme navždy mít! Martina vřele doporučujeme!

Lenka a Roman

lenkaroman

Na tohoto úžasného člověka jsme narazili úplnou náhodou, točil video našemu příbuznému a to se nám velmi líbilo. Svatební video, které nám na míru vytvořil, ovšem předčilo veškeré naše očekávání a vyloženě nám vyrazilo dech, jak moc vystihnul ty nejlepší okamžiky z celého dne. Také u všech příbuzných a přátel mělo jen pozitivní ohlasy. Martin je opravdu umělec a hlavně velký profesionál a člověk, se kterým si sednete již při prvním podání ruky. Díky jeho práci, se při každém zhlédnutí videa nejenom rozněžníme, ale budeme mít uchovanou dokonalou vzpomínku pro další generace našeho rodu.

Katka a Honza

katkahonza

Vše přehledně napsané, mohli jsme si zkouknout videa jiných svatebních párů a balíčky nabízených služeb byly více než uspokojivé. Zkusili jsme napsat email o zaslání ceníku a mile nás překvapila rychlá reakce. Po domluvě, že tedy máme zájem, jsme se setkali na osobní schůzce, kde nás mile uvítal sympatický Martin. Domluva byla rychlá, jasná, stručná, vše bylo vysvětleno a my se mohli těšit na náš svatební den. Objednali jsme si na dopoledne dvě kamery, takže v domluvený čas přijel Martin s dalším sympatickým kolegou, který natočil dopolední svatební proces ženicha a Martin se ujal nevěsty. Natáčení probíhalo parádně, vše důležité bylo zaznamenáno, kameramani se nikde nepletli, perfektně spolupracovali s fotografem, vše klaplo, jak mělo, a my se mohli těšit na náš svatební film.
Dočkali jsme se a Martin vše zpracoval na jedničku. Dostali jsme dvě různá videa, jedno kratší a jedno delší. Po zhlédnutí jsme byli nadšení, vše zásadní se na videu objevilo, ženich konečně viděl, co se dělo v zákulisí u nevěsty a naopak. Příjemně nás překvapilo to, že si Martin dal tu práci a natočil i okolí hotelu, kde se svatba odehrávala a tak zdokumentoval vše od A až do Z. Videa měla smysl, zároveň byla sestříhaná tak, aby jednotlivé scény nebyly zdlouhavě nudné ani až moc krátké. Nadšení byli i naši blízcí. Naše šestiletá dcera dokáže na videa koukat i hodinu v kuse a díky záznamu si stále může oživovat vzpomínky, které by jinak určitě zanikly, jelikož jí v době svatby byly necelé tři roky. Krom toho máme i DVD z celého dne, nesestříhané a je tam prostě vše.
My můžeme s čistým svědomím spolupráci s Martinem vřele doporučit, rozhodně to stojí za to a za nás razíme názor, že fotky jsou fajn, ale ty pravé emoce zachytí jedině kamera, je to investice na celý život. Tímto děkujeme za to, že s námi kluci strávili tento den a pomohli nám vytvořit krásné vzpomínky nejen pro nás, ale i pro další generace.

Lenka a Michal

lenkamichal

Spolupráce s Martinem ve svatební den byla na jedničku. Natáčení probíhalo v pohodě, kameramani dorazili dle domluvy, skvěle naladěni, nijak nerušili, přitom zachytili vše podstatné. Máme tak pěknou památku, ke které se rádi vracíme, a rádi si připomínáme atmosféru našeho Velkého dne. Na výsledek jsme si museli počkat déle, než bylo ujednáno, ale výsledné video stojí za to.

Jana a David

janadavid

Když jsme vybírali kameramana na naši svatbu, Your Life Videp pro nás na základě jejich předchozí práce byla jasná volba. Ještě před svatebním dnem jsme ocenili osobní schůzku, kde jsme dohodli podrobnosti. Samotné natáčení pak probíhalo naprosto perfektně, přesně podle domluvy. Výhodou byla přítomnost druhého kameramana, díky čemuž byl natáčen svatební den již od příprav také u ženicha. Martin je velmi profesionální, ale zároveň milý a lidský, takže mezi rodinu a kamarády zapadl, jako by byl jedním z nich. Celý den citlivě a pravdivě zachytil - nejvíce jsme ocenili, že nás nestylizoval do žádných póz a jen místy korigoval, aby výsledek byl co nejlepší. Výsledná videa nám jen potvrdila, že jsme vybrali správně, stále jsme z nich nadšení, dojatí a vděční za krásnou vzpomínku.

Míša a Tom

misatom

Moc Vám děkujeme, naše svatební video je nádherné. Opravdu profesionální práce ve všech ohledech. Vynikající komunikace už od první schůzky, přátelský a milý přístup během celého svatebního dne. Jsme velice rádi, že jsme si zvolili právě Vás, můžeme jen doporučit.

Bronislava a Daniel

bronadaniel

Moc rádi vzpomínáme na náš den D a díky Tvé práci si ho můžeme připomenout. Svatební video je úžasné. Přesně jsi vystihl atmosféru svatebního dne. Spolupráce a domluva s tebou byla skvělá, vše šlo tak hezky samo a videem jsi předčil naše největší očekávání. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě Tebe. Ještě jednou ti posíláme obrovské díky za to, že i nadále si díky videu můžeme připomenout, jak úžasný den to byl. Jsi skvělý!

Terka a Petr

terkapetr

Spolupráci s Martinem si nemůžeme vynachválit. Od prvotní komunikace – předsvatební schůzky, kde se Martin zajímal o naše zájmy, koníčky, o nás samotné, řešili jsme harmonogram svatebního dne, dával nám různé tipy a předával zkušenosti z dalších svateb, které nás oslovily a v naši vlastní svatbě se nakonec i promítly. Během svatebního dne byli kameramani nenápadní, pomohli, s čím se dalo - roznesli panáky, zavázali nevěstě šaty, odbourávali nervozitu a Martin nám pomohl přežít i svatební focení, a to je co říct! (Fotografka byla samozřejmě také skvělá a měla s námi zlaté nervy!) Užili jsme si kupu zábavy, přátelská atmosféra zaručena. Rozhodně bychom neměnili a díky jejich skvělé práci máme svatbu stále živě před očima. Děkujeme!

Eva a Pavel

evapavel

Martine, chtěli bychom ti poděkovat za kamarádský a zároveň velmi profesionální přístup při natáčení a tvorbě našeho svatebního videa. Jsi úžasný mladý člověk se skvělým přístupem ke své práci. Je vidět, že tě tvá práce baví a rozumíš jí. Celý svatební den jsme si náramně užili a rádi na něj vzpomínáme. Přejeme ti mnoho spokojených zákazníků a to nejen při natáčení svatebních videí.

Sabča a Michal

sabcalukas

Martina jsme si vybrali jako kameramana na naší svatbě. Pamatuji si, že už u první schůzky nám byl Martin velice sympatický a komunikace před, během, i po svatebním dnu byla na jedničku. Video bral spíše jako dokumentaci našeho svatebního dne a tak jsme prostě byli celý den sami sebou a Martin jen “nepozorovaně” zaznamenával náš Velký Den. Díky tomu to bylo natáčení velmi příjemné a výsledek stál za to. Doporučuji všem, kteří mají rádi přirozenost a chtějí si uchovat své opravdové vzpomínky navždy...

Iveta a Adam

ivetaadam

Martin natáčel náš nejkrásnější svatební den. S manželem jsme rádi, že jsme si vybrali právě jej, protože ho zaznamenal přesně tak, jak jsme si představovali. Spolupráce byla perfektní, Martin je velmi milý a příjemný člověk, atmosféra během točení byla velmi uvolněná a přirozená. Film i klip splnily naše očekávání. Ještě jednou Ti za ně děkujeme.

Bohunka a Michal

bohunkamichal

Chtěli bychom moc poděkovat Martinovi za natočení naší svatby. Odvedl skvělou práci a naše video je přesně takové, jaké jsme si ho přáli - veselé, energické a plné emocí! Pokud se někdo nemůže rozhodnout, koho zvolit na natočení svého svatebního dne, rozhodně doporučuji Martina a věřte, že budete nadšeni jako my. Ještě jednou Ti moc děkujeme!

 

Kristýna a Zbyněk

kristynazbynek

S Martinem jsme byli velice spokojeni, je milý, vstřícný a hlavně profesionál. Videoklip a film je opravdu super, zachytil náš krásný svatební den úplně skvěle. Určitě vřele doporučujeme!

 

Magda a Martin

magdamartin

Kameramana Martina z Your Life Video můžu za sebe i svého manžela doporučit všemi deseti. Jestli mít na svatbě kameramana jsme dlouho váhali, ale svého rozhodnutí vůbec nelitujeme. Martin je velice milý, přátelský a opravdový profesionál. Na svatbě jsme o něm vůbec nevěděli, a i přesto je výsledek dokonalý. Děkujeme!

SAME DAY EDIT - svatební video v den svatby

Video vytvořené a promítané ve svatební den.